Melodifestivalen 2018 Katılımcıları Belli Oldu!

With love from Poland!

İsveçli SVT kanalı 2018 yarışması için düzenleyeceği Melodifestivalen 2018 katılımcılarını basın toplantısında açıkladı. Katılımcılar arasında Eski İsveç Eurovision temsilcisi Kikki Danielson da bulnuyor.

İşte isimler:

 1. Yarı Final: Karlstad

  • Renaida – All the feels 
    Laurell Barker, Jon Hällgren, Peter Barringer, Lukas Hällgren
  • Benjamin Ingrosso – Dance you off 
    Benjamin Ingrosso, MAG, Louis Schoorl, K Nita
  • Edward Blom – Livet på en pinne 
    Edward Blom, Thomas G:son, Stefan Brunzell, Kent Olsson
  • John Lundvik – My turn 
    Anna-Klara Folin, John Lundvik, Jonas Thander
  • Kikki Danielsson – Osby Tennessee 
    Sulo Karlsson, Kikki Danielsson
  • Sigrid Bernson – Patrick Swayze 
    Andrej Kamnik, Josefin Glenmark, Peg Parnevik, Sigrid Bernson
  • Kamferdrops – Solen lever kvar hos dig
    Herbert Trus, Danne Attlerud, Martin Klaman, Krstoffer Tømmerbakke, Erik Smaaland, Kamferdrops

2. Yarı Final: Göteborg

  • Ida Redig – Allting som vi sa 
    Yvonne Dahlbom, Jesper Welander, Ida Redig
  • Jonas Gardell – Det finns en väg 
    Calle Kindbom, Jonas Gardell, Mats Tärnfors
  • Margaret – In my cabana 
    Anderz Wrethov, Linnea Deb, Arash Labaf, Robert Uhlman
  • Liamoo – Last breath 
    Liam Cacatian Thomassen, Morten Thorhauge, Peter Bjørnskov, Lene Dissing
  • Samir & Viktor – Shuffla 
    Andreas ”Stone” Johansson, Denniz Jamm, Costa Leon, Samir Badran, Viktor Frisk
  • Mimi Werner – Songburning 
    Göran Werner, Mimi Werner, Niki Niki, Carl Varga, Johan Åsgärde, Oliver Lundström
  • Stiko Per Larsson – Titta vi flyger 
    Stiko Per Larsson, Emil Rotsjö

3. Yarı final: Malmö 

  • Martin Almgren –  A bitter lullaby 
    Josefin Glenmark, Märta Grauers
  • Dotter – Cry 
    Linnea Deb, Peter Boström, Thomas G:son, Johanna ”Dotter” Jansson
  • Moncho – Cuba Libre 
    Jimmy Jansson, David Strääf, Markus Videsäter, Axel Schylström, Moncho
  • Mendez – Everyday 
    Leopoldo Mendez, Jimmy Jansson, Palle Hammarlund
  • Kalle Moraeus & Orsa Spelmän – Min dröm 
    Thomas G:son, Alexzandra Wickman
  • Jessica Andersson – Party voice 
    Fredrik Kempe, David Kreuger, Niklas Carson Mattsson, Jessica Andersson
  • Barbi Escobar – Stark 
    Barbi Escobar, Costa Leon, Andreas ”Stone” Johansson

4. Yarı final: Örnsköldsvik

  • Felicia Olsson – Break that chain 
    Bobby Ljunggren, Kristian Lagerström, Henrik Wikström, Joy Deb
  • Felix Sandman – Every single day 
    Noah Conrad, Tony Ferrari, Parker James, Jake Torry, Felix Sandman
  • Mariette – For you 
    Jörgen Elofsson
  • Rolandz – Fuldans 
    Fredrik Kempe, David Kreuger, Robert Gustafsson, Regina Hedman
  • Emmi Christensson – Icarus 
    Thomas G:son, Christian Schneider, Andreas Hedlund, Sara Biglert
  • Elias Abbas – Mitt paradis 
    Anderz Wrethov, Hamed “K-One” Pirouzpanah, Sami Rekik
  • Olivia – Never learn 
    Anton Ewald, Jonas Wallin, Trond Smeplass

İlk yorum yapan sen ol!

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*