Emma: “Yarışmadan Sonra Depresyona Girdim, Hayatım Mahvoldu”

2017 UMK’de favori gösterilen ancak performansı yüzünden kazanamayan Emma, yarışma hakkında açıklamalarda bulundu.

Şu sıralar Stockholm’de müzik öğretmenliği yapan Emma, 2017 yılında Finlandiya’yı temsil etmek üzere UMK’ye katılmıştı. Final gecesi “Circle of Light” şarkısıyla sahneye çıkan Emma, teknik aksaklıklar ve vokal sorunları nedeniyle beklenen performans gerçekleştirememişti. 

Emma geçtiğimiz günlerde Youtube üzerinden o geceyi, sonrasını ve 2018 UMK planını anlattı.

Depresyon halim yeni geçiyor. Final gecesinden sonraki her gece rüyamda o performansım aklıma geldi. Keşke sonuncu olsaydım ama o performansı sergilemeseydim. Pişmanım, çünkü iyi bir sanatçı olduğumu biliyorum. Ama o gece sesimi kaybettim. Teknik hatalar yaşadım. Gelen yorumları okuyup kahroldum ve depresyona girdim. Ama şimdi mutluyum. O günleri atlattım ve artık iyi bir performans sergileyeceğimin farkındayım. 2018 UMK için başvurumu yaptım ancak hazırda bir şarkım yok. Bu nedenle bu yıl katılacağımı sanmıyorum. Ama sonraki senelerde Eurovision hayalim gerçekleşecek.

Yazar Hakkında

Gökhan Taş

2011 yılından beri Eurovision'un en heyecanlı haberlerini sizlere ulaştıran bir Eurovisionsever. Portekiz'de yaşıyor ve seyahat etmeyi seviyor. Beni Instagram ve Twitter üzerinden 'gokhanttas' adıyla takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan sen ol!

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*