Kirkorov: “Sergey İntikam Almaya Gelecek”

Eurovision’da Rusya adına yaptığı her açıklama ile olay yaratan Filip Kirkorov, bu kez Sergey’in Eurovision’a dönebileceğini belirtti.

Soçi’de düzenlenen “New Wave” yarışmasında jüri üyesi olan Filip Kirkorov, Sergey Lazarev’in sahne almasıyla beraber sahneye çıktı. Performansının sonunda teşekkür konuşması yapan Lazarev Kirkorov için, “Özellikle Eurovision yolunda You Are The Only One ile bana tam destek olan Kirkorov’a çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Filip Kirkorov ise Sergey Lazarev’e, “Evet, ama henüz bitmedi. Avrupa ile henüz rövanşı yapmadık. Sergey’in bir şansa daha ihtiyacı var.” şeklinde yanıt verdi. 

Peki Sergey Eurovision için ne düşünüyor?

2016 yılında yarışmadan hemen sonra Sergey Lazarev, “Eğer her şey yolunda giderse doğru şarkı ve ekibi bulursam neden olmasın? Göreceğiz.” demişti. 

Filip Kirkorov ise “Artık Julia Samoylova’nın vakti geçti. 2017 temsilcimizdi, olmadı. Yerini başkasını seçmeliyiz.” açıklamasını yapmıştı.

 

Yazar Hakkında

Gökhan Taş

2011 yılından beri Eurovision'un en heyecanlı haberlerini sizlere ulaştıran bir Eurovisionsever. Portekiz'de yaşıyor ve seyahat etmeyi seviyor. Beni Instagram ve Twitter üzerinden 'gokhanttas' adıyla takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan sen ol!

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*