Lady Gaga Eurovision 2017’de Yer Alacaktı!

Lady Gaga’nın bu yılki Eurovision Şarkı Yarışması’nda 13 Mayıs’ta yer alacağı ortaya çıktı.

Yeni bir rapora göre, Gaga, Justin Timberlake’in geçen yıl Stockholm’de inanılmaz bir gösteri yapmasının ardından, gösterinin yapımcıları tarafından Ukrayna’daki yarışmanın finalinde bir interval act olarak yer alacaktı. Yapımcılardan Karabas, geçen yılki galip Jamala’nın menejeri Igor Tarnopolsky’nin, Amerikan yıldızının başlangıçta gösterinin ortasındaki interval act’te gösterileceği söylendikten sonra işlerin istedikleri gibi gitmediğini söylediğini belirtti.

Lady Gaga’nın bu sene düzenlenen yarışmada yer almak istediği, hatta bu teklifi seve seve kabul ettiğini söyleyen menajer, Gaga’nın istediği fiyat teklifinin ardından işlerin değiştiğini söyledi. İddiaya göre, Gaga, Ukrayna’nın karşılayamayacağı bir para istedi. 100.000 ila 200.000 $ arası fiyat talep eden Gaga, (78.070 ila 156.140 sterlin arasında) bu fiyattan aşağısına inemeyeceğini söyledi.

Yapımcılar bunun üzerine bu fiyatı Lady Gaga’nın 15 dakikalık -hatta daha az- bir performansına vermek yerine sahne ve Jamala,Ruslana gibi isimleri vermeyi tercih etti.

Lady Gaga’nın teklifi kabul etmesi, hayranların önümüzdeki yıllar için Gaga’yı finalde görme ihtimalini de beraberinde getirdi.

Yazar Hakkında

Ödül Tanı

Entrepreneur,traveler,cooker. Love dancing,singing,photography.Adore criticism,sarcasm,creativity,intelligence. JA-YE YAFL'14 TUTF 2/6 Med.Stud. LORE on IFMSA

İlk yorum yapan sen ol!

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*