Slavko Kalezić: “Karadağ’ın Ruhanı Lideriyim!”

Slavko Kalezić, Barbara Dex ödülünü kazanmasına rağmen özellikle moda ve sahne alanlarında Kiev’deki kendi başarısı hakkında iddalı düşüncelere sahip. Ayrıca Slavko kendini Karadağ’ınruhani lideri olarak tanımlıyor.
Birkaç gün önce Slavko Kalezić, RTCG’nin (Radio and Television Montenegro) sabah şovuna konuk oldu ve burada Ukrayna hakkındaki izlenimlerinden bahsetti. Slavko, Eurovision’da bu yıl moda devrimi yaptığını söyledi. Şarkıcı, moda tasarımcısı Marina Banovic’in yarışma için kıyafetini hazırlamasına yardım ettiğini söyledi. Bu açıklama, Eurovision Şarkı Yarışması’nda Barbara Dex ödülüyle en kötü kıyafet ödülünü kazandıktan sadece birkaç gün sonra geldi.

“Sahte tevazu olmadan, bu yılki yarışmanın yıldızı Karadağ’ın temsilcisi Slavko Kalezić’ti diyebilirim. Kiev’de olanlar hakkında geriye dönüp baktığımda hala benim için bir rüya gibi görünüyor “

Hiç şüphe yok ki, Slavko kendine çok güveniyor. Becerilerini bir moda tasarımcısı olarak sunmayı bekleyen Slavko, ülkesinin Eurovision projesinin yürütülmesinden sorumlu bir adam olacağına inanıyor.

Her ülkenin kendine göre sorunları var. Ben eğitimli bir adamım ve sistemin nasıl çalıştığını biliyorum. Eurovision projesi, halkın desteğine ihtiyacı olan bir devlet projesidir. Tüm delegasyon üyelerine teşekkür etmek isterim, ancak bu projeyi yapan kişi bendim. Ben işin içindeydim ve dönüm noktası yarattım.

Slavko, Kiev’deki performansıyla ilgili olumsuz eleştirilere de değindi. Şarkıcı, birincil görevinin şov yapmak olduğunu söyledi. Slavko, yarı finalde 38.5 derece ateşinin olduğunu ve rekabette olan tek sanatçı olmadığını söyledi.

Genel olarak Slavko, olumsuz yorumları önemsemediğini ve bunun için zaman olmadığını söyledi. Aslında kendisini ülkesinin ruhani lideri olarak görüyor:

Benim ulusum ve ülkem için manevi bir liderin yaptığı gibi ayağa kalktım. Ülkemize döndükten sonra havalimanında karşılaştığım çocuklar bana idolümüz sensin dedi. Bu kazananın kim olduğunu göstermem için bir kanıttır.

Slavko Kalezić, Kiev’deki yarışmada ilk yarı finalde 56 puan ile 16. sırada yer aldı.

Yazar Hakkında

Ödül Tanı

Entrepreneur,traveler,cooker. Love dancing,singing,photography.Adore criticism,sarcasm,creativity,intelligence. JA-YE YAFL'14 TUTF 2/6 Med.Stud. LORE on IFMSA

İlk yorum yapan sen ol!

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*