Litvanya: Yetkililerle Sahne Tasarımı Konusunda Anlaşamadık!

Litvanya Delegasyonu Başkanı, organizatörlerin delegasyona ait sahneleme konusundaki vizyonlarını kabul etmediklerini ve bundan dolayı endişeli olduklarını belirtti.

Litvanya televizyonunda sabah programında yapılan röportajda, Heyet Başkanı, sahnede kullanılan grafiklerin bu yıl ilk defa Litvanya’nın kendi grafiklerini oluşturulduğunu açıkladı. Son yıllarda tüm grafik paketleri ev sahibi yayıncı tarafından hazırlanmış olsa da, 2012 yılında açıklanan bu kural bu sene biraz daha rahatlamış gibi görünüyor. Audrius Giržadas şunları söyledi:

“Çok güzel,yerli ve milli görseller tasarladık.Tamamen farklı görseller olacaktı. Bu yıl onları Deniss ve Victoria’yla işbirliği içinde Litvanya’da yaptık. Eurovision organizatörlerinin bizimle aynı fikirde olmaması bizi endişelendiriyor. Belki de iddialı olmamızı istemiyorlar.”

Ulusal finalden bu yana grafiklerin ve şarkı seslerinin önemli ölçüde değiştiği de doğrulandı. Mart başında, şarkıcı Viktorija Ivanovskaja, şarkının şarkı sözlerinin hafifçe değiştirildiğini açıklamıştı.

Fusedmarc “Rain of Revolution” şarkısını ikinci yarı finalde 16. olarak seslendirecek.Bu sene, Litvanya’ya 2006’dan bu yana en iyi derece olan ilk on’a getiren Donny Montell’in izinden gitmeyi düşünüyorlar.

Yazar Hakkında

Ödül Tanı

Entrepreneur,traveler,cooker. Love dancing,singing,photography.Adore criticism,sarcasm,creativity,intelligence. JA-YE YAFL'14 TUTF 2/6 Med.Stud. LORE on IFMSA

İlk yorum yapan sen ol!

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*