İzlanda’nın 42 Bavulu Kayboldu!

İzlanda delegasyonu, ilk Eurovision 2017 provasından önce Kiev’deki yerini aldı. Ancak bir sorun var. Ekibin 42’si de oldukça büyük olan bavulları Ukrayna’nın başkenti Kiev’e iniş yapmadı. Ekip, provalar için dakikaları sayarken bu gelişme yaşandı.

Bavullar, Reykjavik’ten ekibin uçuş bağlantısı yapacağı Brüksel’e kadar geldi. Bir gecikme nedeniyle bağlantı uçuşları için acele eden ekip, çantaların kontrolünü yapmadı. Kiev’e indiklerinde her şey için çok geçti. Bavullar kayıp görünüyor.

Tüm bu olumsuzluklara rağmen, Svala’nın kağıt giyerek prova yapacağına dair endişeleri delegasyon başkanı ortadan kaldırdı. İzlanda Komisyon Başkanı Felix Bergsson, Visir’e verdikleri provaları için onlara ihtiyaç duydukları her şeyi aldıklarını ve İzlanda’nın yarın provaya hazır olacağını söyledi.

Tüm delegasyonun kıyafetlerinin yok oluşunun vazgeçmelerine izin vermeyeceğini söyleyen ekip şunları söyledi:

“Taze Ukrayna birası içip otelde bir yemek yediğinizde kimin bagaja ve kıyafete ihtiyacı var. Kiev usulü tavuktan zevk alıyoruz. İşte Eurovision budur!”

Bu arada Svala’nın sahne kıyafetlerinin tasarımı Salı gecesi için yeniden planlandı ancak delegasyon tarafından geçici olduğu söyleniyor. Bu da kayıp valizlerden birinde muhteşem bir şey olduğunu düşündürüyor.

Yazar Hakkında

Ödül Tanı

Entrepreneur,traveler,cooker. Love dancing,singing,photography.Adore criticism,sarcasm,creativity,intelligence. JA-YE YAFL'14 TUTF 2/6 Med.Stud. LORE on IFMSA

İlk yorum yapan sen ol!

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*