Tijana Bogdevic: “Yarı finali açmak büyük bir gurur”

Tijana Bogicevic, Sırbistan adına 2017 Eurovision Şarkı Yarışmasının ikinci yarı finalinda açılışı yapmanın gururunu yaşadığını söyledi. ESC Daily’e konuşan Bogdevic şunları söyledi:

“Gece işte tam o anda başlayacak, bu yüzden doğru yapılması gerekiyor. Bunun sorumluluğunu hissediyorum ve yetkililere bana bu sorumluluğu vermelerinden ötürü teşekkür ediyorum”

Tijana, iddali bir açıklama da yaptı.

“Ancak bunu bir yük veya baskı olarak görmüyorum,” dedi. “Başkalarının benden harika olduğuna dair negatif bir düşünceye sahip değilim.”

Tijana Bogicevic, 2011 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Sırbistan’ı arkaplanda destekleyen bir vokalistti. O günleri iyi hatırlıyor, ama şimdi her şeyin farklı olduğunu söylüyor.

“Bir destek sanatçısı olduğunuzda üzerinizde herhangi bir baskı yoktur. Aynı şeyleri yaşasanız bile, tamamen farklı bir durumdur. Oysa şimdi daha sorumlu hissediyorum. Ancak şarkımın güçlü olması ve dans rutinimin de devamlılığı beni rahatlatıyor.”

Yazar Hakkında

Ödül Tanı

Entrepreneur,traveler,cooker. Love dancing,singing,photography.Adore criticism,sarcasm,creativity,intelligence. JA-YE YAFL'14 TUTF 2/6 Med.Stud. LORE on IFMSA

İlk yorum yapan sen ol!

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*