Levina’dan samimi itiraf: “İlk üçe gireceğimi düşünüyorum”

Almanya’nın son yıllardaki sıralamalarına bakacak olursak 13 Mayıs akşamı tırmanmaları gereken yüksek bir dağ var. Ancak Levina, bugün yayınlanan Alman yerel günlük gazetesi Augsburger Allgemeine ile yaptığı röportajda, iyimser bir hedefle karşımıza çıktı.

Röportajda Levina, Jamie-Lee’yi ele aldı ve Ann Sophie ile birlikte art arda gelen sonunculuğun bu sene sona ermesi gerektiğini belirtti.

“Sonuncu olacağımı düşünmüyorum. Benim hedefim, scoreboard’da en üstteki üç sıra. Eurovision kariyerim çok iyi işe yaramasa bile, endüstride karşılaştığım bazı insanlar beni iyi bulmaya devam ederse, belki de ondan bir şeyler alabilirim. Günler büyük olasılıkla o kadar uzun sürecek ki ben yatağa düşmekten ve yorgun bitap kalmaktan korkuyorum. Okumak için zaman bulacağımı sanmıyorum ama yanıma bir kitap alıyorum! Acil durumlar için zencefilli kurabiyemi alıyorum ve Struweline adını verdiğim çocukluğumdan beri yanımda olan oyuncak ayım da benimle geliyor! “

 

Levina’nın şarkısı bazı şarkılarla benzerliği yüzünden eleştirilmiş, çekilmesi gerektiği iddiasında bulunulmuştu. Levina önümüzdeki hafta Büyük Final için provalar yapmaya başlayacak.

Yazar Hakkında

Ödül Tanı

Entrepreneur,traveler,cooker. Love dancing,singing,photography.Adore criticism,sarcasm,creativity,intelligence. JA-YE YAFL'14 TUTF 2/6 Med.Stud. LORE on IFMSA

İlk yorum yapan sen ol!

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*