Portekiz: Salvador Sobral Eurovision Provalarına Katılamayacak

Kalp nakli bekleyen Portekiz’in Eurovision temsilcisi Salvador Sobral, Eurovision provlarında yer almayacak.

2017 Eurovision’da “Amor Pelos Dois” şarkısıyla Portekiz’i temsil edecek olan Salvador Sobral, uzun bir süredir kalp ve fıtık hastalıkları nedeniyle tedavi görüyordu. Eurovision bahislerinde beşinci sırada yer alan sanatçı, dün verdiği röportajda provalarda yer alamayacağını anlattı.

Şuan kalp nakli için hâlâ bekliyorum. Doktorlarım kendimi yormamam gerektiğini söyledi. Bu nedenle Yarı finalden bir gün önce Kiev’e gidebileceğim ve sadece kostümlü provada sahnede olacağım. Diğer provaları kız kardeşim Luisa yapacak.

Eurovision şarkıları hakkında da yorum yapan Sobral, aslında Eurovision’u izlemediğini ve şarkıları da sıkıcı bulduğunu belirtti.

Daha önce de söylemiştim, ben partileri pek sevmem. Eurovision’u da takip etmiyordum, çünkü ailem de izlemiyordu. Eurovision şarkıları hiç bana göre değil. Ben olsam öyle şarkılar bestelemem. Amor Pelos Dois Eurovision için çok farklı. Sadece duygusu olan insanların hissedebileceği bir şarkı. 

Yazar Hakkında

Gökhan Taş

2011 yılından beri Eurovision'un en heyecanlı haberlerini sizlere ulaştıran bir Eurovisionsever. Portekiz'de yaşıyor ve seyahat etmeyi seviyor. Beni Instagram ve Twitter üzerinden 'gokhanttas' adıyla takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan sen ol!

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*