Loreen, Melodifestivalen’de Elenen Alice’i Nasıl Teselli Etti?

“Gerçek bir sanatçı nasıl olmalı?” sorusunun cevabını Loreen’den bir kez daha öğrendik….

2017 Melodifestivalen’in 4. Yarı Finalinde “Running With Lions” şarkısıyla yarışan Alice, yarı finali beşinci sırada tamamlayarak elenmişti. Aynı yarı finalde rakibi olan Loreen ise bir üst tura çıkmayı başarmıştı.

Yarışma sona erdikten sonra sanatçılar “After Party” için otel odalarında hazırlanmaya başladılar. Hikayenin devamını Loreen’den dinleyelim…

Otel odamda hazırlanırken yakınlarda ağlama sesi duydum. Bu da ne böyle diyerek sesin geldiği odaya gittim. Ağlayanın elenen Alice olduğunu gördüm ve ona “Neden ağlıyorsun?” diye sordum. “Daha çok gençsin. Bu sonuç hiç bir anlam ifade etmiyor ki. Şarkını tanıttın, harika bir performans sergiledin. Gözüm senin üzerinde olacak. Şimdi şarkını yayınlayacaksın ve yayınlamaya devam edeceksin.” dedim. Alice ağlayarak bana “Evet yayınlayacağım. Ve devam edeceğim.” dedi. Çünkü ben Alice’in yerinde olsaydım bu tür sözler duymak isterdim. 

Yazar Hakkında

Gökhan Taş

2011 yılından beri Eurovision'un en heyecanlı haberlerini sizlere ulaştıran bir Eurovisionsever. Portekiz'de yaşıyor ve seyahat etmeyi seviyor. Beni Instagram ve Twitter üzerinden 'gokhanttas' adıyla takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan sen ol!

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*