Ukrayna 2018’de Ev Sahibi Olamayabilir!

Eurovision Şarkı Yarışması’nı kazanarak ev sahibi olma şansını elde eden ve üst üste iki sene kazanan bir ülke olmayalı uzun bir zaman oldu. Eurovision’un Ukrayna uzmanı Sadie Trent, Ukrayna’nın ‘Time’ şarkısı konusunda umutlu ve olumlu olmasına rağmen 2018’de bir zaferin olacağını düşünmediğini Ukrayna basını ve Eurovision fanları ile paylaştı.

“Şimdiye kadar seçilen şarkıların yüzde 90’ı baladlar, bu yüzden bu rock şarkısı öne çıkabilir,” diyen Sadie Eurovision Daily Scout Around programında şunları söyledi:

“Görsel paketi harika, hepsine sahip. Onlar hakkında olumsuz düşünce oluşturabilecek tek şey Ukraynalı olmaları. Ukrayna’nın bu seneki yarışma konsepti ve performansı fanları tam anlamıyla tatmin edebilmiş değil. İnsanlar Ukrayna’nın bir daha ev sahipliği yapamayacağını düşünüyor. “

Sadie görüşlerini şöyle açıklıyor:

“Elbette, jüri çok daha profesyonel bir şekilde oy kullanacak.” “Bu televizyonu ve televizyon izleyicisini- fanları etkileyebilecek bir şey. Halk bu yıl mücadelelere ve Ukrayna’nın yaşadığı zorluklara daha fazla tanık oluyor. Durum üzerinde aşağılayıcı olmaktan ve olumsuz konuşmaktan nefret ediyorum ve umut ederim ki Ukrayna’yı yargılamazlar. Ancak halk ve fanlar tüm bu olumsuz havadan dolayı Ukrayna’nı Mayıs ayında onlara oy vermeyerek cezalandırabilir.

 

Yazar Hakkında

Ödül Tanı

Entrepreneur,traveler,cooker. Love dancing,singing,photography.Adore criticism,sarcasm,creativity,intelligence. JA-YE YAFL'14 TUTF 2/6 Med.Stud. LORE on IFMSA

İlk yorum yapan sen ol!

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*