3’ü 1 Arada! Eurovision 2017 sunucuları belli oldu.

2017 Eurovision Şarkı Yarışması’nın sunucuları Oleksandr Skichko, Volodymyr Ostapchuk ve Timur Miroshnychenko olarak ilan edildi. Böylelikle, yarışmanın tarihinde ilk defa üç erkek sunuculuk yapmış olacak;  sunucuların tamamı Ukrayna televizyonunda tanıdık yüzler ve deneyim zenginliği ile geliyor.

Oleksandr ve Volodymyr sahne sunuculuğu rolünü üstlenecek ve Mayıs ayındaki üç şovun her birinde uluslararası izleyicileri ağırlayacak. Yakında çıkacak olan hareketleri ve olacakları tanıtacak, izleyenlere şov boyunca rehberlik edecek ve sonuçların açıklanmasında önemli rol üstlenecek. Timur, performanslarının ardından sanatçıların oturduğu Green Room’daki süreci denetleyecek ve yarışmanın heyecan verici sonuçlarını bekleyecek. Green Room’daki tüm atmosferi izleyenlere ulaştırmaya çalışacak.

 

Oleksandr Skichko,

Wake Up, Star Way ve Sing Like A Star gibi popüler TV şovlarının düzenlenmesiyle Ukrayna’da aranan bir yüz haline dönüştü. Kariyerine 15 yaşında eğlence dalında başladı ve Ukrayna’nın Got Talent adlı yarışmasında yarı finalist olarak çıkmaya hak kazandı ve burada Parodisi ile milyonlarca Ukraynalının kalbi kazandı.

Volodymyr Ostapchuk,

Ukrayna’da Sabah eğlencesi programına katılımıyla kapsamlı alışveriş tecrübesinin yanı sıra Alışveriş Tanrıçası ve Stil Simgesi olarak biliniyor. Disney’in Frozen filminin Ukrayna sürümündeki Hans karakteri de dâhil olmak üzere profesyonel bir ses sanatçısı olarak pek çok seslendirme gerçekleştirdi.

Timur Miroshnychenko,

Eurovision Şarkı Yarışmasının hayat boyu hayranı ve birçok Ukraynalı ulusal seçimde ve Kiev’de gerçekleşen Junior Eurovision Şarkı Yarışmasının iki versiyonunda (2009, 2013) sunuculuk görevi üstlendi. Eurovision Şarkı Yarışması, Junior Eurovision Şarkı Yarışması, Eurovision Dans Yarışması ve Eurovision Genç Müzisyenler için Ukrayna’da yorumculuk görevinde bulundu. Kısa süre önce Timur, Ocak ayında Kiev’de gerçekleşen Yarı Final Kurası’nda sunuculuk yaptı. On iki yıl boyunca televizyonda çalışan Miroshnychenko toplam 30 Eurovision projesinde çalıştı. Eurovision dışında, Timur, canlı gençlik tartışma şovu Studio 5’i ve ayrıca Nasıl Yapılır? Eğitim programını sundu.

Jon Ola Sand, konuyla ilgili şunları söyledi: “Bu yılki yarışmada üç sunucunun bulunmasıından dolayı heyecan duyuyoruz: Eurovision’un altmış iki yıllık tarihinde üç erkek sunucuyu ilk kez izleyeceğiz ve Olexandr, Volodymyr ve Timur’un kanıtlanmış bir sicili var. Rutinlerinde mizah, doğaçlama ve profesyonellik ile birleşerek, mayıs ayında izleyicilere çok fazla eğlence sunacaklarına inanıyorum “dedi.

 

Yazar Hakkında

Ödül Tanı

Entrepreneur,traveler,cooker. Love dancing,singing,photography.Adore criticism,sarcasm,creativity,intelligence. JA-YE YAFL'14 TUTF 2/6 Med.Stud. LORE on IFMSA

İlk yorum yapan sen ol!

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*