ESChalley Sorularınızı ve Görüşlerinizi Bekliyor!

ESChalley’e sorum var“, “Bu haberi de paylaşırlar mı?” ya da “Keşke böyle yapmasaydılar” diyorsanız, bu başlık sizin için…

Geçtiğimiz günlerde 1. senesini dolduran ESChalley, okuyucularıyla artık daha yakın. 2016 Eurovision canlı yayınlarımızdan alınan olumlu geri dönüşlerden sonra ESChalley ekibi olarak yeni ‘yayın’ dönemini başlattık. Kimi zaman yine canlı yayınlarla, kimi zaman da kayıtlarla Eurovision’u tartışırken, sizin de bu yayınların bir parçası olmanızı istiyoruz. Peki nasıl?

Aklınızdakileri sorun! Stockholm’de yayınlarımızın büyük bir çoğunluğu sizin sorularınız oluşturuyordu. Önceden kayıt ederek daha sonra yayınlayacağımız yayınlarda da yine sorularınıza ihtiyacımız var. Aklınıza gelen tüm soruları mesaj kutumuzdan, mail adresimizden (iletisim@eschalley.com) veya yorum olarak sormayı unutmayın.

İçeriğimize katkıda bulunun! Henüz paylaşmadığımız bir haber varsa bu haberi bize gönderebilir, biz de sizin adınıza yayınlayabiliriz. Sadece haber olmasına gerek yok, blog yazılarınızı, eleştiri yazılarınızı, kısaca paylaşacağımızı düşündüğünüz tüm yazıları bize yine yukarıda belirttiğimiz adreslerden gönderebilirsiniz. Biz de habere ‘isterseniz’ adınızı ekleyerek paylaşabiliriz. Haberin kaynağını da ekleyebilirseniz güvenilirlik açısından daha yararlı olabilir.

Bizi eleştirin! Ekibimizin ve sayfamızın beğendiğiniz ya da beğenmediğiniz yönlerini lütfen bize iletin. Size göre neyi değiştirmeliyiz, nerede hatalarımız var, neyi iyi yapıyoruz? Bu soruların cevaplarını öğrenmemiz, sizlere Eurovision heyecanını daha iyi şekilde aktarabilmemiz için oldukça önemli. Tüm eleştirilerinizi yine belirttiğimiz adreslerden bize aktarabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler!

Son bir isteğimiz daha var! 🙂 

Sosyal medya hesaplarımıza destek olun! Klişe, ancak bizim için önemli. Desteklerinizi bekliyoruz.. 😍

YouTube

Twitter

Instagram

Snapchat (eschalley)

Yazar Hakkında

Gökhan Taş

2011 yılından beri Eurovision'un en heyecanlı haberlerini sizlere ulaştıran bir Eurovisionsever. Portekiz'de yaşıyor ve seyahat etmeyi seviyor. Beni Instagram ve Twitter üzerinden 'gokhanttas' adıyla takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan sen ol!

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*