“Beni tanımadı, onun hayatını değiştirmişim.”

Ülkesi İsviçre’yi Eurovision Şarkı Yarışması 2014’te temsil eden İsviçreli şarkıcı Sebalter, İsviçre vahşi doğasında son zamanlarda duygusal bir karşılaşmaya tanık oldu.

Evinin yakınlarında bir dağ yürüyüşünde çıkarken, Sebalter küçük bir çocuk ve annesini bir dağ kulübesinin dışındaki bir bankta oturuyorken gördü. Ne oğlan ne de annesi onu tanımadığını ve kim olduğunu bilmediğini söyledi. Bunun üzerine Sebalter anlık bir kararla ufak bir serenad yapmaya karar verdi.

Sebalter bu hareketinden sonra çocuğun annesinden o gün oğlunu o güne kadar mutlu eden başka hiçbir şey olmadığını öğrendiği bir e-posta aldığını açıkladı.

31 yaşındaki şarkıcı”O günkü buluşmamızı yılın en güzel deneyimi olarak hatırlayacağım” dedi. Küçük çocuğun bu karşılaşmadan sonra gitar çalmaya karar verdiğiniöğrenmekten özellikle memnun kaldığını belirtti. “İlham vermek en güzel duygu!)

Bir müzisyen olarak varolan en güzel şey, duyguların paylaşılmasıdır ve müzik olmadan bu tür deneyimler yaşamayacağıma inanıyorum.

Yazar Hakkında

Ödül Tanı

Entrepreneur,traveler,cooker. Love dancing,singing,photography.Adore criticism,sarcasm,creativity,intelligence. JA-YE YAFL'14 TUTF 2/6 Med.Stud. LORE on IFMSA

İlk yorum yapan sen ol!

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*