Sergey Lazarev: “2 Yaşında Bir Oğlum Var, Hayatıma Saygı Gösterin”

Rusya’nın Eurovision temsilcisi Sergey Lazarev’in 2,5 yaşında oğlu olduğu ortaya çıktı.

Rus medyası bugün tüm gün Sergey Lazarev hakkında konuştu. Geçtiğimiz günlerde Sergey Lazarev, annesiyle beraber küçük bir çocukla kiliseden çıkarken görüntülendi. Görüntülerden hemen sonra Rus magazini Sergey Lazarev’in kendi oğlu olduğunu iddia etti. Görüntülerden bir süre sonra Sergey Lazarev Instagram üzerinden bir açıklama yaparak çocuğun kendi oğlu olduğunu kabul etti;

Özel hayat her zaman tartışmalarla, söylentilerle, negatif şeylerle geçer. Küçük bir çocuğun böyle bir şeylerle etkilenmemesi, yetişkinin görevidir. Bu yüzden ben ve ailem 2,5 yıllık bu neşeli olayı kamuoyundan gizli tutmak istedik. Ancak bugün oğlumla görüntülerim yayınlanmış. Ben de spekülasyonları sonlardırmak adına, 2,5 yaşında bir oğlum olduğunu açıklıyorum. Sizlerden tek isteğim ailemin, kendimin ve oğlumun özel hayatına saygı göstermeniz.

 

Yazar Hakkında

Gökhan Taş

2011 yılından beri Eurovision'un en heyecanlı haberlerini sizlere ulaştıran bir Eurovisionsever. Portekiz'de yaşıyor ve seyahat etmeyi seviyor. Beni Instagram ve Twitter üzerinden 'gokhanttas' adıyla takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan sen ol!

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*