Ukrayna, Eurovision Sunucularını İç Yarışma ile Belirleyecek!

Ukrayna ulusal yayıncısı NTU, 2017 Eurovision sunucularının özel bir iç seçimle seçileceğini açıkladı. Potansiyel sunucular için seçmelere yönelik şartlar ve yarışma koşulları çok yakında açıklanacak. Yarışma, Kiev’de yapılacak.

Victoria Romanova (Yapımcı Üretici- Eurovision 2017), NTU Kanal 1’deki haber telecastında yaklaşmakta olan Eurovision Şarkı Yarışması’nın hazırlıklarına daha fazla ışık tuttu. 2ı017 Eurovision Şarkı Yarışması sunucu seçmelerinin, Kiev’de başlayacağını belirtti .

Potansiyel adayların adlarını açıklamadı; ancak, geçtiğimiz haftalarda yayıncı tarafından incelenen ve röportaj yapılan ve sunuculuk yapmasından umutlu olduğu kişilerin olduğunu söylemeye devam etti. Romanova 2017 ESC ev sahiplerinin 2017 Eurovision Şarkı Yarışması’nın fikri ve konsepti ile birlikte Ukrayna’nın imajına uyması gerektiğini de belirtti. Ev sahibi ülkeyi temsil etmek ve böylece ülkenin gerçek özünü ve rekabet kavramını sergilemek için önemli bir rol oynayacaklarını söyledi.

Yapımcı kanal, potansiyel adayların İngilizce ve Fransızca dillerinde mükemmel, dinamik ve büyüleyici olması gerektiğini belirtti. Timur Miroschnichenko ve Tatiana Terekhova, favoriler arasındalar. Her iki Ukraynalı yıldız da, birçok kez NTU’nun yarışmaları gözönüne alındığında ve Eurovision söz konusu olduğunda büyük tecrübeye sahipler. Timur, Ukrayna’nın Junior Eurovision sunuculuğunu da gerçekleştirmişti.

2017 Eurovision logosu ve sloganı Aralık ayı sonuna kadar NTU tarafından açıklanacak, tema ve slogan halihazırda EBU tarafından değerlendirildi ve onaylandı. 2017 Eurovision sahne tasarımı ise Ocak ayında açıklanacak.

Yazar Hakkında

Ödül Tanı

Entrepreneur,traveler,cooker. Love dancing,singing,photography.Adore criticism,sarcasm,creativity,intelligence. JA-YE YAFL'14 TUTF 2/6 Med.Stud. LORE on IFMSA

İlk yorum yapan sen ol!

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*