Helena Paparizou Eurovision’a (Mı) Dönüyor

Helena için tarih tekerrür edecek mi?

Eurovision büyüsünden kurtulmak pek kolay olmasa gerek. Öyle ki hemen her yıl Eurovision, birçok tanıdık ismin geri dönüşüne sahne oluyor. Hatta geçtiğimiz sene Poli Genova’nın dönüşü, Eurovision’a yeni bir satır ekledi ve yarışma tarihinin en iyi geri dönüşü olarak kayıtlarda yerini aldı. Ancak dedikodular bu rekorun yeniden kırılması önünde hiçbir engelin olmadığını gösteriyor. Zira Eurovision’un en büyük efsanelerinden biri olan Helena Paparizou’nun adı yeniden Eurovision’la anılıyor.

10313948_1432043310378730_3808653289273985354_n

Tepkimiz tam olarak yukarıdaki caps gibi. Peki nerden çıktı bu dedikodular? Her şey Helena’nın yakın arkadaşlarından olan TV sunucusu Themis Georgantas‘ın bir sabah programında yaptığı açıklamayla başladı. Themis’e göre Helena, Eurovision konusunda hâlâ çok istekli ve bu konuyu ciddi bir şekilde değerlendiriyor.

En son Melodifestivalen 2014’te gördüğümüz Helena’nın Temmuz ayında yaptığı açıklamalar da Eurovision için açık kapı bıraktığını doğrulayacak cinsten:

“Yarışmanın fanı olduğum bir gerçek ve bu macera benim için bitmiş sayılmaz. Bunun en büyük kanıtı Melodifestivalen 2014. Yıllarca insanlar bana Eurovision’a dönüp dönmeyeceğimi sormuşlardı ve onlara her zaman hayır demiştim. Bir istisna dışında. 2000 yılında Antique ileyken “İyi bir şarkı bulursam dönerim” demiştim. Şimdi yeniden aynı durumdayım. Eğer iyi bir şarkı olursa dönerim. Melodifestivalen katılımım da tam bununla ilgiliydi”

Güncelleme: Themis Georgantas, Helena için şarkı hazırlıklarının devam ettiğini açıkladı. 

Helena gerçekten Eurovision’a döner mi bilinmez ama bu dedikoduların dahi bizleri oldukça heyecanlandırdığı bir gerçek. Siz ne dersiniz? Yunanistan Kiev’e yeniden Helena Paparizou ile gidip zaferle döner mi?

İlk yorum yapan sen ol!

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*