Melodifestivalen 2017 Başvuruları Açıldı; İşte Stüdyoda Olan Sanatçılar!

Melodifestivalen 2017 için başvurular 1 Eylül itibariyle başladı. Yaz boyunca stüdyoda olan İsveçli sanatçılardan bazırları stüdyo pozlarını Instagram üzerinden paylaştı ve 2017 Melodifestivalen’e katılacağının sinyallerini verdi.

28 sanatçının yarışacağı Melodifestivalen’de ilk sanatçı Les Gordons grubu olarak belirlenmişti. Ancak daha doldurulması gereken 27 yer daha var. Peki bu 27 sanatçı kimler olabilir? İşte bütün yazı stüdyoda geçiren Melodifestivalen adayı sanatçılar!

SEAN BANAN

Melodifestivalen’e 2 kez “joke entry” ile katılan Sean Banan, yine bir şarkı üzerinde çalışıyor.

 

KRISTA SIEGFRIDS

2013’te Finlandiya’yı Eurovision’da temsil ettikten sonra 2016 Melodifestivalen’e “Faller” şarkısıyla katılan Krista, bu yaz stüdyodaydı.

MAGNUS CARLSSON

Melodifestivalen’in yaşayan efsanelerinden Magnus Carlsson!

Kvällsjobb i studion! 🎶🎙🎶 #studiowork #recordingstudio

A post shared by Magnus Carlsson (@magnus_cson) on

 

ROBIN BENGTSSON

Robin Bengtsson 2016 Melodifestivalen’de “Constellation Prize” ile dikkatleri üzerine çekmişti. Sanatçı stüdyodan fotoğrafını paylaşarak “Stüdyoya döndüm” yazdı.

 

MIMI WERNER

Yine 2016 isimlerinden olan Mimi Werner de stüdyoda…

MMM SESSION ⭐️ @martinbjelke @marcussvedin #stockholm

A post shared by MIMI WERNER (@mimiwerner) on

 

ANTON EWALD 

Anton Ewald şarkısından bir kuple paylaşmış bile!

👼🏼🎸

A post shared by ANTON (@the_anton_official) on

 

RIKARD SÖDERBERG

Kendisini tanıyamadıysanız şöyle hatırlatalım; 2015’te One By One şarkısıyla favori gösterilmesine rağmen yarı finalde kalan isimlerden olan Rikard, Melodifestivalen hazırlıklarına gibi görünüyor!

Studiodag. Mör, men glad. 🎶

A post shared by Rickard Söderberg (@gaytenor) on

 

ALVARO ESTRELLA

Daha önce Melodifestivalen’de yarışan ancak yarı finali geçemeyen Alvaro Estrella, 2016’da Sergey Lazarev’in back vokalistlerindendi. Kendisi şu sıralar stüdyoda…

alvaro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAARA FORSBERG

Lisa Ajax’ın Melodifestivalen şarkısı “My Heart Wants Me Dead”in bestecilerinden biri olan Saara Forsberg, daha önce de Melodifestivalen’e katılabileceğini belirtmişti.

Doing what I love the most 📽

A post shared by SAARA (@helloimsaara) on

Bu yazı ben de stüdyoda geçirdim, benim de Melodifestivalen şarkım var!” diyorsanız parçanızın demo versiyonunu  karin.gunnarsson@svt.se adresine 19 Eylül tarihine kadar gönderebilirsiniz! 

Yazar Hakkında

Gökhan Taş

2011 yılından beri Eurovision'un en heyecanlı haberlerini sizlere ulaştıran bir Eurovisionsever. Portekiz'de yaşıyor ve seyahat etmeyi seviyor. Beni Instagram ve Twitter üzerinden 'gokhanttas' adıyla takip edebilirsiniz.

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*