Stockholm Pride’da Yine Eurovision Rüzgarı!

Avrupa’nın en büyük LGBT Onur Yürüşleri’nden biri olan Stockholm Pride’a her sene olduğu gibi bu sene de Eurovision sanatçıları katılacak.

Stockholm’de Eurovision heyecanı devam ediyor! 28 Temmuz’da Stockholm’de gerçekleşecek olan Stockholm Onur Yürüyüşü’ne katılacak olan isimler açıklandı.

Avrupa’nın en büyük Onur Yürüyüşlerinden biri olarak bilinen Stockholm Pride’da bu yıl Eurovision kazananı Jamala, televoting oylamasının kazananı Sergey Lazarev, İspanya’nın temsilcisi Barei ve İsrail’in temsilcisi Hovi Star sahne alacak. 1961 İsveç temsilcisi Lill-Babs ve 1978 Lüksemburg temsilcisi Baccara da sahne alacak isimler arasında.

Eurovision sanatçılarıyla birlikte Onur Yürüyüşüne Melodifestivalen sanatçıları da davet edildi. Velvet, The Moniker, Anna Book, Erik Linder ve Lili & Susie, şuanlık açıklanan isimler arasında.

Norveç’in ulusal finali MGP’den The Hungry Hearts grubu ve Danimarka’nın ulusal finali DMGP’den tanıdığımız Bracelet grubu da Pride’da sahne alacaklarını açıkladı.

Stockholm Pride’ın sunuculuğunu yine Melodifestivalen’den tanıdığımız Shirley Clamp ve Behrang Miri üstlendi.

Урааа! Я снова в Швеции!  В Стокгольме! Столько воспоминаний нахлынуло!)) На самом деле, Стокгольм для меня не только город Евровидения 2016, но и город , где я записал много своих песен- 7 цифр (7  wonders), Stumblin, Take it off, Warrior, Under the moon и др. Поэтому я счастлив вернуться вновь в этот город! Он приносит мне удачу! Впереди меня ждут несколько насыщенных промо дней, много интервью перед выпуском нового сингла "Breaking away" в странах Скандинавии, выступление на концерте звезд  Eвровидения в рамках Прайда , ну и вишенка на торте (в качестве релакса)- концерт Бейонсе))) насыщенный график)) 🖒 I am in Sweden again))), back in Stockholm! So many strong memories from this city, not only from Eurovision but also from recording some of my biggest hits! This city brings me luck so I am happy I will start the promotion of my new single "Breaking away" from here. I have busy schedule here: interviews, performance at Melodifestivalen-/EurovisionGala  at Pride , and also Beyonce's show for relaxing) 🖒 #ILoveSweden #happy #Eurovision2016 #SergeyLazarev #Promo #CapitolMusicSweden @CapitolmusicSweden

A post shared by Sergey Lazarev (@lazarevsergey) on

Yazar Hakkında

Gökhan Taş

2011 yılından beri Eurovision'un en heyecanlı haberlerini sizlere ulaştıran bir Eurovisionsever. Portekiz'de yaşıyor ve seyahat etmeyi seviyor. Beni Instagram ve Twitter üzerinden 'gokhanttas' adıyla takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan sen ol!

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*