İspanya Bayraklarınızı Hazırlayın; Ruth Lorenzo Eurovision’a Dönüyor!

Ruth Lorenzo 2017’de Eurovision’a geri dönüyor!

2014 yılında İspanya’yı “Dancing In The Rain” şarkısıyla temsil eden Ruth Lorenzo’nun 2017 için yeniden katılacağı konuşuluyor. Peki söylentiler nasıl çıkmıştı?

Ruth Lorenzo, İspanya’nın son yıllarda Eurovision’da Pastora Soler ile gurur kaynağı, 2014 yılında ülkesini temsil edip onuncu olmuştu. Yarışma öncesinde promo turlarında Eurovision ruhuna aşık olduğunu belirten Ruth, Conchita Wurst başta olmak üzere birçok sanatçıyla yakın arkadaşlık kurmuştu.

Yarışmadan sonra “Çok eğlendim. Sonuçtan da memnunum. Bu deneyimi kesinlikle tekrar yaşamak istiyorum. 2017 benim için uygun bir yıl olabilir.” açıklamasını yapan Ruth Lorenzo, bu kez çok farklı bir tarz ile döneceğini de belirtmişti.

İspanyol basınıysa geçtiğimiz günlerde Ruth Lorenzo’nun kesin olarak 2017’de Eurovision’da yer alacağını yazdı. Ruth Lorenzo da Eylül ayında bir şey açıklayacağını söyledi ve şu tweeti RT’ledi;

“Ruth Eylül ayında yeni bir şey olacağını söyledi!”

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Ruth Lorenzo 2017 için yeniden yarışmalı mı?

 

Yazar Hakkında

Gökhan Taş

2011 yılından beri Eurovision'un en heyecanlı haberlerini sizlere ulaştıran bir Eurovisionsever. Portekiz'de yaşıyor ve seyahat etmeyi seviyor. Beni Instagram ve Twitter üzerinden 'gokhanttas' adıyla takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan sen ol!

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*