Barei’den Yine Şok Açıklamalar; “Eurovision’a Gitmekten Vazgeçecektim”

Eurovision gecesi bahislerde dördüncü sıraya kadar yükselen İspanya’nın temsilcisi Barei, yeni açıklamalarda bulundu.

Bu yıl Eurovision’da İspanya’yı tarihinde ilk kez İngilizce parça ile temsil eden Barei, yeni açıklamalarda bulundu. Eurovision’dan hemen sonra yaptığı sahne açıklamalarıyla gündeme gelen Barei, bu kez daha detaylı konuştu. İşte Barei’nin İspanyol basınına yaptığı açıklamalar;

Letonya’ya promosyon turu kapsamında gittiğimiz sırada sahne şovumu hazırlıyorduk. Ancak tüm isteklerim reddedildi. En azından düşme olayının kabul edilmesini istedim, şarkının mesajı buydu çünkü. Ancak bu da kabul edilmedi. Ben de resmi kanala eğer sahnede düşmeme izin verilmezse Eurovision’a katılmak istediğimi söyledim. Böyle bir TV şovunda istediğim her şey reddedilmemeli. Tek sorun resmi kanalım veya delegasyon başkanı değildi. SVT ile de iletişimde sorun yaşadık. Yarışma gecesi halktan 10 puan aldığımı öğrendiğimde green roomda çok üzgündüm. Ağlamak istedim. Takımımı kucaklamak istedim. O sırada delegasyon başkanı buna bile izin vermedi.

Öte yandan 2017 yılında İspanya için Eurovision’a Brequette’nin gitmesini isteyen Barei, “Erkek arkadaşım ile beraber ona şarkı yazmak isteriz.” dedi.

Yazar Hakkında

Gökhan Taş

2011 yılından beri Eurovision'un en heyecanlı haberlerini sizlere ulaştıran bir Eurovisionsever. Portekiz'de yaşıyor ve seyahat etmeyi seviyor. Beni Instagram ve Twitter üzerinden 'gokhanttas' adıyla takip edebilirsiniz.

Yorum Bırak

Your email address will not be published.


*